انبار نگهداری دفتر 100 برگ سیمی دو خط در اصفهان آتش گرفت

اگر شما هم مثل من هستید، احتمالاً بیش از چند دفتر 100 برگ سیمی دو خط استفاده نشده در قفسه کتاب خود دارید در واقع، شما ممکن است آنقدر زیاد داشته باشید که حتی ندانید با آنها چه کنید با این حال، نگران نباشید؛ نوت بوک ها همه کاره هستند و به دلایل مختلف می توان از آنها استفاده کرد. هرنوع دفترچه یادداشت، چه دفترچه‌های مارپیچی، صحافی، بزرگ، کوچک، نقطه‌دار، خط‌دار یا نموداری، در اینجا ایده‌هایی برای پر کردن آنها وجود دارد.

این ممکن است کمی بدیهی به نظر برسد، اما استفاده از یک ژورنال می تواند رضایت بخش ترین چیز باشد این به شما اجازه می دهد تا به زندگی خود فکر کنید و افکار خود را بیرون بیاورید وقتی چیزی ذهنم را سنگین می کند، همیشه آن را در دفتر یادداشت می کنم انگار وزنه بزرگی از روی دوشم برداشته شده است همچنین می تواند به شما در تمرین مهارت های دست خط و نوشتن کمک کند همچنین می‌توانید خاطرات سرگرم‌کننده‌ای را که به دلیل ورودی‌هایتان داشتید، به خاطر بیاورید.

bullet journal یک سیستم برنامه ریزی و سازماندهی است که توسط طراح رایدر کارول توسعه یافته است. این به شما امکان می دهد در یک نوت بوک برنامه ریزی کنید، یادآوری ها را تنظیم کنید، فهرست کارها، زمان بندی، طوفان فکری و غیره را ایجاد کنید و در عین حال بهره وری را افزایش دهید افرادی که ژورنال گلوله ای دارند تمایل دارند از نوت بوک های نقطه چین استفاده کنند، اما شما می توانید از هر دفترچه ای که در دسترس دارید استفاده کنید. شما حتی می توانید مال خود را آنلاین بسازید!

در مورد شروع واقعی بوجو، می توانید ظاهری ساده و مینیمال (مانند برنامه ریز اصلی) را انتخاب کنید یا می توانید به دنبال طراحی دقیق تر باشید (مانند اسپردهای ماهانه آماندا راچ لی) همه چیز به میزان زمان و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. شما حتی می توانید یک مجله گلوله داشته باشید که هم مینیمالیست و هم هنری باشد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.