انواع پارچه حریر

استحکام یکی از جالب ترین ویژگی های حریر است. در اولین تماس، ممکن است فریب بخورید و فکر کنید  شکننده است، اما در واقع یکی از قوی ترین پارچه های موجود است. ممکن است برای پوست شما ظریف و ملایم باشد، اما در زیر درخشش سرشار از قدرت است.

بخشی از این قدرت ناشی از طول الیاف است. پنبه و کتان از الیاف کوتاه گیاهی ساخته می شوند که با هم چرخیده می شوند تا نخ های بلندتری بسازند. پارچه حریر از پیله لارو کرم حریر توت کشت می شود – آنها می توانند یک نخ طولانی و پیوسته برای کار با آن بسازند. این فرآیند زمان بر و ظریف است که هزینه بالای این پارچه را توضیح می دهد. شما نمی توانید مانند پنبه یک رشته  را در الیاف تشکیل دهنده آن بکشید.

قابلیت تنفس حریر پارچه ای سبک و قابل تنفس است که شباهتی با پارچه مازاراتی مجلسی ندارد، پارچه حریر به این معنی که خطر گرم شدن بیش از حد را در هنگام انجام روز کاهش می دهد.

قابلیت ارتجاعی. اگر با آنها خوب رفتار شود، لباس های در حفظ شکل خود خوب هستند.  انعطاف‌پذیر است و خاصیت ارتجاعی دارد که به آن اجازه می‌دهد پس از کشش – تا حدودی – به شکل خود برگردد.  را بی جهت کشش ندهید وگرنه ممکن است زیاده روی کنید.

قابلیت جذب نسبتاً جاذب است. با این حال، آب الیاف را ضعیف می کند، بنابراین هنگام شستن  با احتیاط رفتار کنید.   توصیه هایی دارد که می تواند کمک کند. اگر از نرم‌کننده پارچه استفاده می‌کنید، چیز ملایمی مانند   می‌خواهید و همیشه باید برچسب آن را برای دستورالعمل‌های شستشو بررسی کنید.

تنظیم حرارتی در حفظ دمای بدن شما خوب است، به این معنی که می تواند به شما کمک کند در هوای گرم احساس خنکی کنید و در سرما گرم شوید. اگر پارچه ای می خواهید که هم نازک باشد و هم عایق خوبی باشد، حریر بهترین راه است.

پارچه مازراتی لباس مجلسی

سرعت خشک شدن حریر به سرعت خشک می شود که آن را هنگام مدیریت لباس های شسته شده یا انجام کارهای روزمره بسیار کاربردی می کند.

بدرخشید. الیاف حریر  بر خلاف پشم صاف و صاف هستند، به عنوان مثال، که دارای پوسته پوسته شدن است که اگر آن را زیر میکروسکوپ قرار دهید، خواهید دید. این تفاوت باعث می شود تا در لمس صاف تر و برای چشم براق تر شود و حسی کاملاً لوکس داشته باشد.

حریر تنها رشته پیوسته، فیبر طبیعی است و مانند پشم، یک الیاف مبتنی بر پروتئین است. ساختار   به منبع فیبر بستگی دارد و این معمولاً چین یا هند است. بیشتر اوقات،  مورد استفاده در پوشاک به عنوان  خام کشت می شود که از دو میله رشته ای صاف و شفاف با مقطع مثلثی شکل تشکیل شده است این به   درخشندگی و احساس نازک بودن می بخشد – هنگام مالش صدای خش خش ایجاد می کند. بین انگشتان شما .  وحشی از نظر ظاهری متفاوت است درشت‌تر، ضخیم‌تر، صاف‌تر و پهن‌تر با خطوط سطحی ظریف‌تر. همه این ویژگی‌ها با هم به ظاهر براق، پارچه‌ای عالی، و احساس مجلل کمک می‌کنند و قیمت پارچه کرپ مازراتی بسیار مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.