با استفاده از صابون گانودرما بیز لکه ها صورت خود را ازبین ببرید

صابون گانودرما بیز می توانند خشک شوند هر پاک کننده ای که روی صورت خود استفاده می کنید باید دارای ترکیبات مرطوب کننده باشد بیشتر صابون های سنتی حاوی این مواد نیستند و رطوبت پوست شما را از بین می برند.
رسیدن به کل صورت ممکن است سخت باشد به دلیل شکل و اندازه صابون های نواری، ممکن است قسمت هایی از صورت خود را از دست بدهید.
به عنوان یک قاعده، صابون نواری سنتی برای استفاده روی پوست ظریف صورت خیلی خشن است اکثر صابون های نواری دارای pH بالایی هستند.

این باعث می شود آنها برای از بین بردن کثیفی و چربی از بدن شما عالی باشند، اما برای از بین بردن چربی و تجمع از روی صورت شما اشتباه هستند.

بنابراین اگر صابون نواری نیست، از چه چیزی باید استفاده کنید؟ برای پاکسازی صورت گزینه های مختلفی دارید.

مهم است که به دنبال محصولاتی باشید که مخصوص صورت شما ساخته شده اند بهترین گزینه برای شما بستگی به نوع پوست و ترجیحات شما دارد.

برای مثال، اگر می‌خواهید از جوش‌ها جلوگیری کنید، ممکن است بخواهید به دنبال پاک‌کننده‌ای با مواد ضد آکنه مانند اسید سالیسیلیک باشید.

اگر نگران این هستید که صورتتان رطوبت کافی دریافت کند، پاک کننده های کرم انتخاب عالی هستند این پاک کننده های غلیظ ملایم و حاوی مواد مرطوب کننده هستند آنها انتخاب خوبی برای افرادی با پوست خشک یا حساس هستند.

این پاک کننده ها یک کف کف آلود تشکیل می دهند که در از بین بردن چربی های اضافی عالی است آنها یک انتخاب هوشمندانه برای افرادی با پوست چرب یا مختلط هستند.

پاک کننده های خاک رس می توانند به از بین بردن آکنه کمک کنند آنها برای جذب روغن و تمیز کردن منافذ شما عالی هستند آنها انتخاب خوبی برای افرادی با پوست چرب، پوست مستعد آکنه یا پوست مختلط هستند.

اینها قوام ژل مانندی دارند آنها در تمیز کردن عمیق منافذ شما و از بین بردن چربی ها از پوست شما عالی هستند آنها به طور کلی برای افرادی که پوست مستعد آکنه یا چرب دارند انتخاب خوبی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.