با خرید درب ضد سرقت نئوکلاسیک شانس برنده شدن یک ویلا را داشته باشید

در حال حاضر انواع درب های ضد سرقت در بازار وجود دارد که از دسته بندی های اصلی می توان به درب های آهنی، درب های آلیاژی آلومینیومی، درب ضد سرقت نئوکلاسیک درب های مسی و … اشاره کرد و قیمت ها از چند صد یوان تا چندین هزار یوان هنگام خرید درب ضد سرقت باید بدانید با توجه به ویژگی های انواع درب های ضد سرقت، درب مناسب و قیمت قابل قبول را انتخاب کنید.

عملکرد ضد سرقت محکم و بادوام است و امنیت قوی تر است.

در مقایسه با درب های ضد سرقت مخلوط معمولی آهنی یا فولادی، درب های استیل ضد زنگ نه تنها دارای ویژگی های ماندگاری رنگ روشن و عدم زنگ زدگی هستند، بلکه مهمتر از آن منحصر به فرد بودن محصول مشخص می شود.

معایب: درب های ضد سرقت استنلس استیل اکثراً سفید نقره ای هستند که این تصور را ایجاد می کند که ظاهر و رنگ کمی یکنواخت است که باعث می شود افراد نسبتاً صاف باشند.

درب ضد سرقت مسی گران قیمت در سال‌های اخیر شروع به ورود به ویلاها، ساختمان‌های اداری و برخی مکان‌های عمومی سطح بالا کرده است و به ندرت توسط کاربران استفاده می‌شود.

درب

در مقایسه با مواد فعلی مورد استفاده در درب ها، درب های ضد سرقت مسی باید یکی از بهترین مواد باشند عملکرد بسیار خوبی در پیشگیری از آتش سوزی، ضد زنگ زدن، ضد خوردگی و سایر جنبه ها دارد.

در املاک و مستغلات معمولی، توسعه دهندگان بیشتر درهای ضد سرقت آهنی و فولادی را پیکربندی می کنند.

این نوع از محصولات درب ارزان قیمت اولین بار توسعه یافته است، وسیع ترین طیف کاربردها را دارد و عمر طولانی دارد معایب آن عبارتند از: به راحتی خورده می شود، بنابراین پس از مدتی استفاده زنگ زده و محو می شود که ظاهر کل درب را تحت تأثیر قرار می دهد.

خطوط استایل سخت هستند که با سبک دکوراسیون منزل مدرن بسیار ناسازگار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.