تن ماهی شادباش که موجب مرگ یک پیرمرد 80 ساله شد

تن ماهی شادباش از آسیب سلولی جلوگیری می کند پروتئین های موجود در تن ماهی به پپتیدها تبدیل می شوند این پپتیدها به غشای سلولی کمک می کنند تا متابولیسم در سطح سلولی را بهبود بخشند.

در نتیجه، به تنظیم ساختار و عملکرد بافت ها و اندام های بدن شما کمک می کند تن ماهی منبع عالی پروتئین است و از این رو به جلوگیری از آسیب سلولی کمک می کند.

مواد مغذی و آنتی اکسیدان های حیاتی حاوی خواص ضد التهابی هستند علاوه بر این، مواد معدنی و کلسترول خوب یا HDL موجود در تن ماهی، کارایی مواد مغذی ضروری را بهبود می بخشد.

بنابراین، این باعث عملکرد سالم بدن و جلوگیری از اختلال التهابی آرتریت می شود.

به جلوگیری از کم خونی کمک می کند کم خونی وضعیتی است که در آن بدن فاقد گلبول های قرمز کافی برای انتقال اکسیژن است برخی از علائم آن ضعف عضلانی، تاری دید، خستگی است.

این می تواند در نتیجه کمبود فولات، ویتامین B12 و آهن باشد تن ماهی منبع غنی از این مواد مغذی است و از این رو ممکن است برای معکوس کردن این وضعیت مفید باشد.

اکنون دلایل کافی برای اینکه تن ماهی را جزئی از رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید، دارید تا سالم تر باشید.

بنابراین اجازه دهید نحوه گنجاندن آن را در رژیم غذایی خود و چند دستور العمل ساده تن ماهی سالم بیابیم.

دستور العمل های سالم با استفاده از تن ماهی
راه های بی شماری برای گنجاندن ماهی تن در رژیم غذایی شما وجود دارد ماهی تن نیروگاهی از مواد مغذی ضروری است تن ماهی را به سالاد، سوپ، لوبیا پخته شده، گوجه فرنگی و پاستا اضافه کنید.

ممکن است خطر ابتلا به بیماری های ناشی از غذا در هر غذایی وجود داشته باشد غذاهای دریایی هیچ تفاوتی ندارند.

آلرژی به غذاهای دریایی یکی از شایع ترین آلرژی های غذایی است که در افراد مشاهده می شود گونه های خاصی از ماهی، از جمله تن ماهی ممکن است در برخی افراد واکنش آلرژیک یا آنافیلاکتیک ایجاد کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.