درب ضد سرقت یولکا به عنوان بهترین درب در جهان شناخته شده است

درب ضد سرقت یولکا باید دارای گواهی انطباق باشند پس آیا مشخص شده است که محصول “درب ضد سرقت” باید واجد شرایط باشد؟ نه لزوماً با توجه به نتایج نظارت کیفی و بازرسی تصادفی محصولات درب ضد سرقت که چند روز پیش توسط اداره کل نظارت بر کیفیت، بازرسی و قرنطینه اعلام شد، محصولات تولید شده توسط بنگاه‌های بزرگ و متوسط ​​از کیفیت بهتری برخوردار هستند.

اما 6.5 درصد از درب های ضد سرقت تولید شده توسط شرکت های کوچک ضد سرقت نیستند درب های ضد سرقت نیز نیاز به مدرک دیپلم دارند.

درب ضد سرقت واقعی باید توسط آژانس تست قانونی مطابق استاندارد تست و دارای صلاحیت باشد و دارای مجوز تولید محصول پیشگیری از فناوری ایمنی صادر شده توسط اداره پیشگیری از فناوری ایمنی اداره امنیت عمومی استان (دفتر) محل تولید کننده باشد واقع شده.

“شرایط فنی عمومی برای درب های ایمنی ضد سرقت” که توسط وزارت امنیت عامه تدوین شده است به صراحت اشاره می کند که درب های ضد سرقت به درهایی اطلاق می شود که می توانند در باز شدن غیرعادی تحت شرایط خاص در مدت زمان معین مقاومت کنند و دارای قفل و ضد سرقت خاص باشند.

درب

دستگاه های سرقت یعنی دری که با ابزارهای معمولی مانند اسکنه، پیچ گوشتی، قلاب و ابزار برقی قابل حمل مانند مته برقی در عرض 15 دقیقه باز نشود را می توان یک “ژنرال آهنی” واقعی دانست.

ایمنی درب های ضد سرقت از نظر سطح امنیتی به سه سطح A، B، C تقسیم می شود درب امنیتی کلاس C بالاترین کارایی را دارد و پس از آن کلاس B و کمترین آن کلاس A است.

اکثر درب های موجود در بازار از کلاس A هستند که عموما برای خانواده های معمولی قابل استفاده است.

الزامات کلاس A: تمام فولاد، دهانه مسطح و کاملاً محصور شده، تحت تأثیر متقابل ابزارهای دستی مکانیکی معمولی و ابزارهای الکتریکی قابل حمل، ضعیف ترین حلقه می تواند در برابر باز شدن غیرعادی برای مدت زمان خالص بیش از 15 دقیقه مقاومت کند، یا نباید قادر به این باشد.

یک سوراخ از طریق دهانه 615 سانتی متر مربع بدنه درب برش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.