دوخت روی کیسه باید صاف، به سختی قابل توجه و بدون هیچ گونه نخ شل باشد

اما این روزها شما به کمی احتیاط بیشتری نیاز دارید – به خصوص در مورد برچسب ها شرکت‌هایی وجود دارند که سعی می‌کنند با انجام تمام کارها در کشور دیگری و صرفاً تکمیل چرم در ایتالیا، از شهرت «ایتالیا» سرمایه‌گذاری کنند.

سپس بر روی محصول به عنوان چرم ایتالیایی کیف دست دوز مهر می زنند – به این ترتیب چرم دباغی شده با کروم یا چرم های بی کیفیت را با قیمت های بالاتر می فروشند.

شما باید به دنبال چرم درجه یک باشید – جایی که انتخاب پوست و دباغی در ایتالیا یا سایر کشورهای معتبر انجام می شود، شما فقط می توانید به افرادی که در آنجا مهارت و توجه زیادی به جزئیات در طول فرآیند ساخت کیف دارند اعتماد کنید.

بهترین کیف های چرمی از بادوام ترین چرم ها کیف دستی زنانه چرم به دست می آیند، آنها آثار هنری حرفه ای هستند – این فقط در کنار هم قرار دادن قسمت های مختلف نیست، دو چیز باید شامل شود: (1) انتخاب دقیق چرم و (2) دوخت دقیق.

کیف ایده آل می تواند وزن خاصی را نگه دارد و بدون کیف صندوقی چرم اینکه اصلا ضعیف شود جابه جا شود، به همین دلیل دانه بسیار مهم است – چرم تمام دانه بادوام ترین کیف ها را می سازد، اما چرم با دانه بالا جایگزین مقرون به صرفه تری است که کار می کند.

دوخت روی کیسه باید صاف، به سختی قابل توجه و بدون هیچ گونه نخ شل باشد، مهم است که سطوح داخلی و خارجی را برای این قوام بررسی کنید.

دسته ها نیز باید از طریق دوخت های تقویت شده کیف اداری چرم یا وسایل فلزی به بدنه متصل شوند، شما نمی‌خواهید این دسته‌ها به کیف چسبانده شوند – در خطر شل شدن یا جدا شدن هستند.

 • منابع:
  1. 7 Things To Look Out For BEFORE Buying A Leather Bag | Best Men’s Luggage | Tanning Process
 • تبلیغات: 
  1. برای ساخت و ساز های محیطی در مورد صندلی رنگ کنید
  2. انتخاب هوشمندانه عدس از گروه پروتئینی ضروری
  3. برای تیره شدن نور در لیمو از کره شمالی استفاده کنید
  4. نکات طلایی و ساده برای پولدار شدن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.