رشد اقتصادی با استفاده از محصولات کشاورزی

کشاورزی می تواند تاثیر قابل توجهی محصولات کشاورزی خراسان رضوی بر اقتصاد داشته باشد.

سرویس تحقیقات اقتصادی وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) گزارش می دهد که بخش های کشاورزی و مواد غذایی 10 درصد از کل مشاغل ایالات متحده را در سال 2020 تأمین کردند – تقریباً 20 میلیون شغل تمام وقت و پاره وقت.

علاوه بر این، وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش داد که دریافت‌های نقدی از محصولات کشاورزی در سال 2020 بالغ بر 198 میلیارد دلار بوده است.

دریافت‌های محصولات حیوانی و حیوانی مربای هویج ژله ای در سال 2020 بسیار عقب نبوده و در مجموع به 165 میلیارد دلار رسیده است.

به گفته آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA)، وابستگی متقابل بخش غذا و کشاورزی با سایر بخش‌ها، از جمله سیستم‌های آب و فاضلاب، سیستم‌های حمل‌ونقل، انرژی و مواد شیمیایی، آن را به موتوری حیاتی برای فعالیت‌های اقتصادی تبدیل می‌کند.

کشاورزی همچنین با کمک به تولید ناخالص داخلی کلی ایالات متحده (GDP)، به طور مستقیم و غیر مستقیم، بر توسعه اقتصادی تأثیر می گذارد.

این کار را از طریق تولید مزرعه، جنگل‌داری، فعالیت‌های ماهیگیری، کارخانه‌ها و محصولات نساجی، فروش پوشاک و غذا و نوشیدنی، و خدمات و تولید انجام می‌دهد.

تولید مزرعه آخرین داده های وزارت کشاورزی ایالات متحده در مورد درآمد کشاورزی و کشاورزی گزارش می دهد که ایالات متحده در سال 2020 کمی بیش از 2 میلیون مزرعه، شامل 897 میلیون هکتار، داشت.

فعالیت های کشاورزی شامل جنگلداری و میز عسلی فلزی برداشت ماهی در مزارع آبی یا در زیستگاه طبیعی آنهاست.

Agroforestryis بر روی ایجاد، مدیریت، استفاده و حفاظت از جنگل‌ها، درختان و منابع مرتبط به شیوه‌ای پایدار برای برآورده کردن اهداف، نیازها و ارزش‌های مورد نظر تمرکز کرده است.

نوعی از فعالیت ماهیگیری که به عنوان آبزی پروری شناخته می شود، شامل تولید ماهی و سایر حیوانات دریایی تحت شرایط کنترل شده برای تهیه غذا می باشد.
کارخانه ها و محصولات نساجی محصولات شرکت آراد برندینگ به گفته وزارت کشاورزی آمریکا، صنعت پنبه S. سالانه 21 میلیارد دلار محصولات و خدمات تولید می کند.

این صنعت نقش‌های شغلی مختلفی را ایجاد کرده است، مانند تولیدکنندگان، باغبان‌ها و خریدارانی که در مزارع و کارخانه‌های نساجی، پنبه‌ پاک‌کن‌ها، دفاتر و انبارها کار می‌کنند.

 • منابع:
  1. Why Is Agriculture Important? Benefits and Its Role
 • تبلیغات: 
  1. باغ زیتون با ویژگی بسیار عالی در هوای نیمه گرمسیری
  2. روش موثر برای درمان افسردگی و ناراحتی؟
  3. کسب موفقیت های چشمگیر مالی در کمتر از یک ماه
  4. اثرات منفی بر رشد و کیفیت زیتون باعث ریزش باران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.