عرضه مستقیم پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی درجه 1

انتخاب پارچه مناسب برای لباس بیمارستانی اهمیت زیادی دارد. در میان منسوجات تولید شده پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی جز بهترین ها است. این پارچه الیافی نخی و پنبه ای دارد و در فصل تابستان بسیار خنک می باشد و برای پرسنل بیمارستان بهترین گزینه است. تنوع رنگی در این پارچه بسیار بالا بوده و بافتی ظریف و نازک دارد و دوخت روی آن به آسانی انجام می شود. رنگ های بکار رفته بالاترین درجه کیفی را دارند بنابراین با شست و شوی طولانی تغییر رنگ نمی دهد و چروک هم نمی شود. لباس بیمار، روتختی و روبالشتی بیشتر از این پارچه نرم و لطیف تولید می شود. عرضه مستقیم پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی درجه 1

مشخصات پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی چیست؟

مشخصات پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی چیست؟بیشتر بخوانید: پارچه طرح دار بیمارستانی

از دیگر مشخصات پارچه فلامنت می توان به تاروپود ظریف و نازک آن اشاره کرد که باعث خنک شدن در زمان پوشیدن می شود. از نظر شکل ظاهری و آب و رنگ به صورت ساده و طرحدار است که هر سلیقه ای را به خوبی پوشش می دهد. الیاف پنبه به کار رفته در آن باعث می شود تا قدرت جذب بالایی داشته باشد و لکه ها به آسانی از روی آن پاک می شوند. ضد حساسیت بودن مهمترین مزیت است و پوست بیمار را اذیت نمی کند.

به صورتی کاملا بهداشتی تولید و در بسته بندی های استریل عرضه می شود تا بدور از هر گونه آلودگی باشد. طول و عرض این پارچه زیاد بوده و قابلیت پوشش دهی بالایی دارد. تعویض آن با سهولت کامل انجام می شود. به دلیل چروک نشدن نیازی به اتو کشیدن هم ندارد.

قیمت روز پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در کشور

قیمت روز پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در کشوربیشتر بخوانید: پارچه حریر سیلک

قیمت پارچه بیمارستانی در فرآیند تولید و بر اساس فاکتورهایی چون کیفیت و جنس و ضخامت و نوع و نحوه فروش و همچنین میزان عرضه و تقاضا مشخص می شود. هر چه جنس پارچه ضخیم تر و کیفیت آن بالاتر باشد علاوه بر کارایی و دوام بیشتر ارزش بالاتری را هم در بازارهای داخلی و خارجی به خود اختصاص می دهد. این قیمت روز متاثر از تورم و شرایط حاکم بر بازار است و به همین دلیل مداوم در حال نوسان است.

با بالا رفتن میزان تولید و عرضه محصول به بازار قیمت ها کاهش پیدا می کند و مشتری می تواند با بودجه خود خرید را انجام دهد. در این صورت قدرت خرید مشتریان افزایش می یابد و آن ها می توانند با هزینه کمتر خرید کنند. طی سال های اخیر تورم تاثیرات زیادی روی بازار گذاشته و محصولات را با افزایش قیمت روبرو کرده است. خرید به صورت ایننرنتی همیشه کم هزینه تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.