فرش 9 متری سالاری تبریز فرشی که باتغییر فصل نقش های آن تغییر می کند

بدین وسیله، خاستگاه بازیگران صنعت فرش ایرانی، جنبه‌های فرهنگی مکان‌ها، و روابط بین بازیگران درون و درون مکان های مختلف مهم هستند در صنعت فرش ایرانی، برندها و برندسازی رقابتی هستند.

مزیت و ویژگی برای تشخیص دامنه کیفیت و قیمت از یک فرش به دلیل تأثیرات منطقه ای بر این صنعت، استان ها، شهرها و حتی روستاها دارای مارک های خاص هستند که بسیاری از آنها در آنها شناخته شده اند.

بازارهای داخلی و جهانی فرش 9 متری سالاری تبریز نماینده این برندها و طرح ها هستند، الگوها، رنگ ها، سبک بافت، مواد اولیه و به طور کلی روح در یک فرش این عناصر مفهومی را می سازند که کیفیت و ارزش برای یک فرش واحد که برای خریداران قابل توجه است.

علاوه بر این، بازیگران و روابط، تأثیرات جغرافیایی، میراث و سنت‌ها و فرهنگ‌های آنها از یک منطقه بر فرآیند برندسازی تاثیر می گذارد.

سطح خریداران از جزئیات نام تجاری در مورد مارک ها دامنه مارک ها برندها و برندسازی در صنعت فرش ایرانی.خریداران در تمامی بازارها سه سطح از برندها را برای فرش ایرانی در سطح جهانی تشخیص می دهند.
سطح اول تصویر کلی برندینگ است که به آن مربوط می شود قالیچه ای که ساخت ایران است: فرش ایرانی. سطح دوم تصویر خاص است مناطق و سطح سوم برندسازی مربوط به تولیدکنندگان است.

در واقع حرفه ای خریدارانی که دانش بالایی در مورد یک تولید کننده خاص در یک محصول خاص دارند منطقه ایران به دنبال برندی از سطح سوم برندسازی است در حالی که خریداران عادی ممکن است به سادگی به دنبال یک فرش ایرانی باشید.

علاوه بر این، در دوم و سوم سطوح برندینگ قیمت فرش افزایش دادن. این بخش این سه سطح از برندسازی را توضیح می دهد.

سه سطح نام تجاری در فرش ایرانی GVCسطح اول برندها مربوط به گروهی از خریدارانی است که قصد خرید فرش ایرانی را دارند. این برند عمومی و مفهومی نشان دهنده هر فرشی است که نام «قالیچه ایرانی» را یدک می‌کشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.