قابلمه گرانیتی زرساب سایز 24 که در شب ناپدید می شود

قابلمه گرانیتی زرساب سایز 24 دارای روکش نچسب کاملا بادوام است و به شما این حس را می دهد که در حال پختن روی سنگ طبیعی هستید ترکیب جامد فلز و کف سنگین به هدایت یکنواخت گرما در کل سطح قابلمه کمک می کند، در حالی که درب شیشه ای با استحکام بالا با سوراخ مخصوص برای انتشار مواد معطر، دوام و ویژگی های کیفی قابلمه را کامل می کند.

گرانیت سنگی بسیار سخت است که گرما را به خوبی ذخیره می کند و غذا را به آرامی آزاد می کند قابلمه گرانیتی دارای بدنه فلزی است که با گرانیت پوشیده شده است این پوشش سنگ واقعی تضمین شده است که از بین نمی رود با این حال، سوزاندن امکان پذیر نیست.

می توانید با آرامش روی گرانیت خورش دهید چیز جدیدی اغلب: مدتی است که گرایش به استفاده از مواد غیرعادی در گاوها وجود دارد قابلمه گرانیتی یکی از انواع تابه های ابداعی است در واقع، برشته کردن و پختن روی سنگ تقریباً به قدمت خود بشر است.

چه در عصر حجر هزاران سال پیش و چه در طول آموزش زنده ماندن در دریاچه چیمسی: یک تخته سنگ داغ سطح ایده آلی برای برشته کردن است گرانیت به ویژه مناسب است زیرا گرما را به خوبی حفظ می کند

خاصیت سهولت در نظافت ظروف استیل را به یکی از بهداشتی ترین ظروف تبدیل کرده استجذب سریع حرارت و توزیع یکنواخت گرما: این ظروف استیل قادر به جذب سریع و سریع گرما هستندمحکم و بادوام: ظروف فولادی زنگ نزن خورده نمی شوند این باعث می شود آنها کاملاً محکم و بادوام باشند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم: سرخ کن و کاسرول “زمینی” با پوشش نچسب سرامیکی
دارای 3 لایه بوده و کیفیت پوشش سرامیکی داخل و خارج آن برای طول عمر قابلمه بسیار مهم است درب شیشه ای با استحکام بالا با سوراخ مخصوص پخش مواد معطر در هنگام پخت در فر، دوام و ویژگی های کیفی تابه را کامل می کند.

قابلمه مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی ناگهانی دارد و دارای ترکیب فلزی جامد است به طوری که حرارت به طور یکنواخت در تمام سطح تابه پخش می شود.
در کباب پز درست کنید:● خورش خرگوش● تورلو● سوپ لوبیا، نخود و عدس● نان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.