قابلمه 22 پارچه mgs که موجب نجات جان بازیگر معروف شد

تابه چدنی (کوکوت) شرکت قدیمی استاب فرانسه تلفیقی از کیفیت و طراحی اصلی می باشد. این ظروف کمکی عالی در آشپزخانه خواهد بود، ماندگاری طولانی دارد و به ارائه زیبای غذاهای آماده کمک می کند.

رنگ های شیک موجودی، فضای داخلی یک آشپزخانه مدرن را تکمیل می کند. قابلمه 22 پارچه mgs از چدن لعابی ساخته شده است. دیواره ها و پایین آن گرما را به خوبی نگه می دارند و درب محکم آن همرفت بخار را ایجاد می کند، محصولات لطیف، سالم و معطر هستند.

پخت روی همه اجاق ها از جمله القایی و در فر امکان پذیر است. دسته های یک تکه در حین پخت گرم می شوند، بنابراین ظروف قابلمه برای محافظت از دستان شما مفید هستند. بهتر است ظروف را با یک اسفنج نرم تمیز کنید، شستشو در ماشین ظرفشویی مجاز است.

تابه درجه یک شرکت سوئیسی Swiss Diamond از آلیاژ آلومینیوم ریخته گری ساخته شده است. این یک ماده بادوام و سبک وزن است. کف صاف و دیواره های ضخیم (6 میلی متر) ایده آل به سرعت در کل منطقه قابلمه گرم می شوند.

قابلمه

این ظروف برای اجاق گازهای برقی، گازی، القایی مناسب است. روکش نچسب با روکش الماس در برابر آسیب های مکانیکی مقاوم بوده و از ملاقه و کفگیر فلزی نمی ترسد. هنگام سرخ کردن، محصولات به سطح نمی چسبند.

این دستگاه دارای یک درب شیشه ای با خروجی بخار است. دسته های باکلیت هنگام پخت و پز داغ نمی شوند. محصولات را می توان در فر (حرارت تا 260 درجه سانتیگراد) استفاده کرد.

این موجودی به راحتی با دست و در ماشین ظرفشویی و بدون استفاده از مواد شوینده ساینده تمیز می شود. قابلمه در بسته بندی مارک دار فروخته می شود و یک هدیه عالی خواهد بود.

قابلمه های لج مورد علاقه آشپزهای خانگی، سرآشپزهای حرفه ای، آشپزهای فضای باز، وبلاگ نویسان و آزمایشگران هستند. تابه چدنی گرما را به طور موثر پخش می کند و به آرامی خنک می شود، بنابراین غذای موجود در آن به طور یکنواخت پخته می شود، آبدار باقی می ماند و نرم می شود.

موجودی مناسب برای خورش و دم کردن روی اجاق و فر، پخت نان، سرخ کردنی، سرخ کردنی، جوشاندن و پخت روی کباب پز و روی آتش است. تابه با انواع اجاق ها اعم از گازی، مدل های القایی سازگار است.

یک درب بزرگ چدنی گنجانده شده است. موجودی برای استفاده در آشپزی آماده شده است و نیازی به کلسینه ندارد. برای محافظت از لایه نچسب طبیعی، ماهی تابه را باید با دست با یک اسفنج نرم شسته و سپس روی سطح داخلی تمیز روغن کاری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.