قیمت کاشی و سرامیک پردیس آباده در سال جدید افزایش می یابد

کاشی و سرامیک پردیس آباده به عنوان روکش برای محافظت از دیوارها در برابر رطوبت، گرما، چربی (در آشپزخانه) انتخاب می شوند.

مجدداً از قبل به این فکر کنید که چه لکه هایی را باید انتظار داشت: به عنوان مثال، تجمع کثیفی های مختلف در آشپزخانه، حمام یا اتاق نشیمن همچنین آیا کاشی ها باید در برابر اسید، رطوبت یا یخ زدگی مقاوم باشند؟ مواد را با توجه به این جنبه ها انتخاب کنید.

اصولاً کاشی های سرامیکی لعابدار برای مصارف داخلی مناسب هستند برش آنها نسبتاً آسان است و می توانند در برابر سوراخ کردن سوراخ ها مقاومت کنند.

آنها در برابر میکروب ها و بخارات مقاومت می کنند و بنابراین از کاغذ دیواری دوام بیشتری دارند.

به طور سنتی، اشکال با اندازه های مختلف از صفحات بزرگ سفالی بریده می شود، رنگارنگ رنگ آمیزی می شود، لعاب می شود و به شکل یک الگو مونتاژ می شود.

کاشی های موزاییک می توانند مربع، مستطیل، هشت ضلعی یا گرد باشند بنابراین همانطور که الگو می تواند فردی باشد، کاشی نیز می تواند به صورت جداگانه شکل بگیرد.

کاشی

کاشی ها در حال حاضر به صورت صنعتی از سرامیک، شیشه یا سنگ طبیعی ساخته می شوند و به عنوان پانل پیش ساخته عرضه می شوند.

این کار گذاشتن عناصر کوچک را آسان تر می کند با این حال، دقیقاً همین کوچکی است که اجازه می دهد آن را روی سطوح گرد یا ناهموار قرار دهید.

اتصالات زیاد این کفپوش را نسبت به کفپوش هایی که با کاشی های سایز بزرگ پوشانده شده اند، در برابر لغزش مقاوم تر می کند.

برای شکستن دیوار یکنواخت کاشی سفید، می توانید با کمک حاشیه های کاشی، وقفه های کوچکی ایجاد کنید اینها از نظر ارتفاع با فرمت کاشی واقعی مطابقت ندارند و در نتیجه چشم را جلب می کنند.

فرصتی عالی برای از بین بردن همگنی دیوار کاشی کاری شده با لهجه ای خاص و متفکرانه! با این حال، عنصر را می توان به عنوان پایانه دیوار نیز استفاده کرد.

حفظ مواد کاشی منطقی است با این حال، هیچ محدودیتی برای انتخاب الگو وجود ندارد.

اگر حاشیه قدیمی باشد یا بعد از مدتی دیگر آن را دوست نداشته باشد، به راحتی می توان آن را جایگزین کرد و با حاشیه دیگری یا به سادگی یک کاشی سفید جایگزین کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.