نمایندگی پارچه طرح دار بیمارستانی در کشور

اخیرا، استفاده از پارچه طرح دار بیمارستانی در بیمارستان ها و مراکز درمانی در حال رواج است. عمده کاربردی که این گونه پارچه ها دارند، استفاده از آن ها، برای دوخت لباس بیماران است. به دلیل کیفیت مناسب این گونه پارچه ها، از این جهت که ضد حساسیت هستند و به دلیل طرح دار بودن این گونه پارچه ها، از جایگاه ویژه ای نسبت به سایر پارچه های بیمارستانی برخوردار هستند. پارچه های طرح دار در طرح و رنگ های متنوع وجود دارند و به دلیل کاربرد های گسترده ای که این نوع پارچه ها پیدا کرده اند تولیدی های مختلفی از این نوع پارچه در دوخت انواع لباس های بیمارستانی استفاده می کنند.

نمایندگی پارچه طرح دار بیمارستانی در کشور

تفاوت پارچه طرح دار بیمارستانی با سایر پارچه ها

تفاوت پارچه طرح دار بیمارستانی با سایر پارچه هابیشتر بخوانید: پارچه کجراه بیمارستانی

اما تفاوت پارچه طرح دار بیمارستانی با سایر پارچه ها عبارتند از:

  • ضد حساسیت: در واقع استفاده طولانی مدت از پارچه های طرح دار بیمارستانی در قالب لباس، از ایجاد آلرژی و حساسیت و یا قرمزی و جوش جلوگیری می کند.
  • نرم و لطیف
  • سبک و خنک بودن پارچه
  • ضد تعریق
  • وجود طرح و رنگ های متنوع
  • وجود سایز های متفاوت

این گونه پارچه ها در عین سبک و نرم بودن، از ضخامت مناسبی نیز برخوردارند به طوریکه قادرند آب و ترشحات مختلف مانند ادرار، خون و یا حتی مدفوع را از خود عبور ندهند و از این لحاظ، برای بیمارانی که شرایط و اوضاع وخیم دارند، می توانند یکی از گزینه های مناسب باشد.

علاوه بر همه این ها، این گونه پارچه های طرح دار بیمارستانی برخلاف سایر پارچه ها، دارای خاصیت آنتی باکتریال هستند و می توانند برای بیمارانی با وضعیت وخیم، عفونی و بیماران دچار سوختگی استفاده شوند.

رنگ و طرح های متنوعی که این گونه پارچه های طرح دار بیمارستانی برخلاف سایر پارچه ها دارند، سبب می شود تا فضای کسل کننده بیمارستان برای بیمار، تا حد مناسبی قابل تحمل شود. این گونه پارچه ها، علاوه بر اینکه در تهیه پیراهن و شلوار بیمار کاربرد دارند در تهیه روبالشتی نیز می توانند کابرد داشته باشند.

پارچه های طرح دار برخلاف سایر پارچه ها بدن نما نبوده و به دلیل جنس نرم آن بیمار کاملا در آن راحت است.

خرید پارچه طرح دار بیمارستانی با ارزان ترین قیمت

خرید پارچه طرح دار بیمارستانی با ارزان ترین قیمتبیشتر بخوانید: پارچه حریر ساده

پارچه طرح دار بیمارستانی به سبب ویژگی های برتری که نسبت به سایر پارچه ها دارد، از طرفداران زیادی برخوردار است.
قیمت پارچه طرح دار به معیار های گوناگون و مختلفی، وابسته است. کیفیت مناسب در عین قیمت ارزان و مقرون به صرفه، یکی دیگر از ویژگی های پارچه طرح دار بیمارستانی، محسوب می شود. برای خرید این پارچه می توانید با کارشناسان سایت ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.