پارچه بیمارستانی

با افزایش سن جمعیت، استفاده از طراحی جذاب در بیمارستان ها و فضای داخلی خانه های مراقبتی اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. منسوجات یکی از انعطاف پذیرترین عناصر در طراحی داخلی هستند. آنها سبک هستند. آنها به راحتی تهیه، بازسازی یا تغییر می شوند. و آنها طیف گسترده ای از امکانات طراحی فردی را ارائه می دهند.

ایمنی اولویت شماره یک تصمیم گیرندگان در هنگام انتخاب محصولات است، زیرا امروزه چنین برداشت می شود که منسوجات در فضاهای عمومی و در بازار قرارداد باید الزامات حفاظت از آتش پیشگیرانه را برآورده کنند. منسوجات پلی استر مقاوم در برابر شعله مانند  در حال حاضر نقش کلیدی در مفاهیم مبلمان داخلی، نه تنها در خانه، بلکه در بیمارستان ها و سایر موسسات ارائه دهنده مراقبت دارند.

در کنار تاخیر در شعله، اهمیت روزافزونی به بهداشت داده می شود. منسوجاتی مانند نه تنها ضد شعله هستند، بلکه دارای خواص ضد میکروبی نیز هستند. به این ترتیب آنها به جلوگیری از گسترش باکتری ها در داخل و روی فیبر کمک می کنند و منسوجات را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارند.

پرده
پارچه های تزئینی و پارچه تابستانی
مواد اثاثه یا لوازم داخلی
بالشتک صندلی برای ویلچر
پرده های عمودی
پرده غلتکی
پانل های کشویی
دیوارپوش
جداکننده/پارتیشن اتاق
ملافه
استانداردهای ایمنی و بهداشت

منسوجات دارای استانداردهای مهم بین المللی حفاظت از آتش در بخش بیمارستان و مراقبت است.
منسوجات به طور دائمی ضد شعله و ضد میکروبی هستند. آنها از رشد باکتری ها در داخل و روی فیبر جلوگیری می کنند، به بهبود تمیزی و طراوت کمک می کنند و از ایجاد بوی میکروبی در داخل و روی فیبر جلوگیری می کنند.
خواص مواد

قیمت پارچه

ضد شعله دائمی و در مورد  ضد میکروبی بدون پرداخت اضافی
خواص پردازش خوب
پایداری نور بالا و درخشندگی رنگ
مقاومت در برابر سایش بالا، بسیار سخت سایش
مراقبت آسان، کم چین خوردگی و پایداری ابعادی
امکان تمیز کردن خشک
پاک کردن آسان لکه از روی پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی
طیف گسترده ای از الیاف و نخ های مقاوم در برابر شعله پتانسیل نامحدودی را برای مفاهیم نوآورانه طراحی پارچه مازاراتی را ارائه می دهد.

چرخه های کوتاه شستشو در دمای پایین باعث صرفه جویی در مصرف آب، مواد شوینده و انرژی می شود
الیاف و نخ های ترویرا دارای گواهی استاندارد 100 هستند که الزامات کلاس محصول 1 را برآورده می کند – بالاترین طبقه بندی، مناسب برای محصولات کودک و نوپا.
بدون نیاز به پوشش/روکش ضد آتش مضر برای محیط زیست
بدون از دست دادن خواص ضد اشتعال در اثر شستشو، استفاده یا افزایش سن قابل بازیافت می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.