پیدا شدن کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی که در شب نور می دهد

کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی دارای مواد آلی بالایی است در واقع، نزدیک به یک سوم کل آرایش آن از مواد آلی تشکیل شده است همانطور که جوجه ها همه چیز را از علف، حشرات، دانه ها و غیره می خراشند و از آنها تغذیه می کنند، رژیم غذایی غنی از مواد ارگانیک مصرف می کنند.

علاوه بر این، کود مرغی حاوی سطوح خوبی از نیتروژن، فسفر و پتاسیم است اینها، البته، سه گانه مواد مغذی هستند که بیشتر گیاهان و گل های گیاهی برای رشد به آن نیاز دارند جوجه ها کود بسیار داغ تولید می کنند و همیشه باید قبل از استفاده ابتدا آن را کهنه یا کمپوست کرد ماهیت آن قلیایی تر است و استفاده از آن در اطراف گیاهان اسید دوست خوب نیست.

کود

کود خرگوش – بهترین کود حیوانی برای استفاده در باغبانی کود خرگوش تازه از نظر سطح مواد مغذی در رده دوم نسبت به کود مرغ قرار دارد. با تقریباً یک چهارم مواد تشکیل دهنده آن از مواد آلی، ساختار و مواد فراوانی را برای خاک فراهم می کند.

درست مانند کود مرغ، مقدار مناسبی از مواد مغذی از جمله سطح نسبتاً بالایی از نیتروژن نیز دارد. کار با کود خرگوش نیز در مقایسه با اکثر کودها بسیار آسان است فضولات گرد و کوچک به راحتی از قفس خارج می شود و در یک توده کمپوست قرار می گیرد.

مانند همه کودها، بهتر است کود خرگوش را قبل از استفاده کهنه یا کمپوست کنید به مرور زمان کهنه شود، معمولاً اگر دمای بیرون از انجماد باقی بماند، می‌تواند در عرض 3 تا 4 ماه تجزیه شود و برای استفاده آماده شود.

مخلوط کردن آن با برگ های خرد شده در حالی که کمپوست می شود به تسریع روند کمک می کند همچنین یک افزودنی عالی برای افزودن به توده های کمپوست سنتی است رطوبت بالای آن و سطوح نیتروژن آن به گرم کردن سریع توده کمپوست کمک می کند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.