کشف تشک مسافرتی که متعلق به انسان های نخستین بوده است

کودکان خردسال معمولاً در برخی مواقع مرحله ای از خیس شدن در بستر را پشت سر می گذارند این می تواند منجر به لکه دار شدن ملحفه ها و تشک مسافرتی شود که بوی کمتری از آن خوشایند باقی می ماند.

وقتی با بیدار شدن در طول شب برای تعویض ملحفه ترکیب شود، خواب راحت برای بچه های کوچک شما سخت است!

تشک مسافرتی در بسیاری از مواقع مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی بالایی دارد.

محافظ ورق ضد آب My Bambi با ایجاد یک لایه محافظ اضافی در بالای ورق ها کمک می کند ساخته شده از فلانلت 100% پنبه ای استرالیایی، محافظت راحت را در طول شب یا هنگام سفر فراهم می کند. بگذارید سرهای کوچک روی بالش محکم بمانند.

اگر تصادفی اتفاق بیفتد، تمیز نگه داشتن محافظ ورق ضد آب به آسانی کارکردن آن از طریق ماشین لباسشویی است دو بال کناری قابل جمع شدن نیاز به بیدار کردن کودک برای بلند کردن تشک در نیمه شب را برطرف می کند.

در حالی که گارانتی دو ساله برای تشک‌ها و ملحفه‌های تازه‌تر و تمیزتر، بیشتر از مراحل خیس‌کردن بستر خواهد بود.

تشک

هدف اصلی محافظ تشک کمک به افزایش طول عمر تشک شما است، اما راحتی نیز کلیدی است برای بسیاری از افراد، حفظ خنکی زیر لحاف های ضخیم می تواند چالش برانگیز باشد.

چه خواب گرمی داشته باشید و چه در دوران یائسگی هستید، دیگر نیازی به انتخاب بین راحتی یا عملکرد ندارید.

محافظ تشک ضدآب My Bambi Cooltouch Active دارای لایه بالایی از الیاف معدنی MICA است که در پارچه بافته شده است این فیبر طبیعی و رسانای گرما کم به ارائه یک پارچه “همیشه خنک” به پوست کمک می کند.

برخلاف اکثر مواد تزریق شده ژل، MICA توانایی خنک کنندگی تماسی خود را حتی پس از شستشوی مکرر حفظ می کند.

جدای از قابلیت های خنک کننده، تمام ویژگی هایی که از یک محافظ تشک باکیفیت انتظار دارید را نیز دارد قسمت زیرین شامل یک غشای ضد آب قابل تنفس است که جریان هوا را بهبود می بخشد و در عین حال از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند.

در هفت سایز موجود است و با ضمانت 10 ساله عرضه می شود، راحتی و عملکرد هر دو می توانند در مرکز توجه قرار گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.